Всеукраїнська громадська організація
"Спілка психологів і
психотерапевтів України"

«ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ»: ПРОЕКТИВНА ТЕХНІКА ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ

5 та 6 жовтня 2019 року з 10.00 до 18.00 Київський інститут сучасної психології та психотерапії спільно з Спілкою психологів та психотерапевтів запрошує всіх бажаючих взяти участь в навчальному тренінг-семінарі

«ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ»: проективна техніка психологічного консультування — єдина в Україні методика, розроблена відповідно до теорії діяльності на основі експериментальних досліджень, групових та індивідуальних практик. Технологія містить фрагменти структур діяльності, які дозволяють людині структурувати свою реальність — як на рівні переживання ( «мені здається / я відчуваю, що відбувається ось так ..»), так і на рівні фіксації фактів реальності.

Саме це дозволяє психологу утримувати логіку процесу і сприяти клієнту в отриманні конкретного результату.

Структурованість і логіка психологічного консультування, а також роботи в форматі психологічної групи є найважливішою умовою їх ефективності.
Проектні та метафоричні техніки вносять «пожвавлення» в процес, роблять його більш глибоким і проникаючим. Однак, чи завжди ми розуміємо логіку цього процесу? Чи завжди ми можемо чітко зафіксувати результати?
На навчальному тренінг-семінарі ми будемо освоювати логіку побудови консультативного процесу за допомогою проективних карт, розуміти принципи дії метафори, асоціації та проекції.
В результаті учасники зможуть вільно використовувати цю технологію для вирішення завдань психологічної практики.

Тренер і ведучий:
Кунцевська Анастасія — кандидат психологічних наук, член правління Спілки психологів і психотерапевтів України, методолог, ігротехнолог, практикуючий психолог — діяльнісний підхід, автор технології «ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ»:.

Вартість дводенного тренінгу — 3500 грн.
При оплаті до 15 вересня — 3000 грн.

У вартість включено комплект карт і брошура з описом технік.
Реєстрація учасників за телефоном: (044) 585 46 78