Всеукраїнська громадська організація
"Спілка психологів і
психотерапевтів України"

Секція «Діяльнісно-орієнтованій підхід у психологічному консультуванні та психотерапії»

«Герої та лиходії»: проективна техніка психологічного консультування

«ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ»: проективна техніка психологічного консультування – єдина в Україні методика, розроблена відповідно до теорії діяльності на основі експериментальних досліджень, групових та індивідуальних практик. Технологія містить фрагменти структур діяльності, які дозволяють людині структурувати свою реальність – як на рівні переживання ( “мені здається / я відчуваю, що відбувається ось так ..”), так і на рівні фіксації фактів реальності.

Саме це дозволяє психологу утримувати логіку процесу і сприяти клієнту в отриманні конкретного результату.

Структурованість і логіка психологічного консультування, а також роботи в форматі психологічної групи є найважливішою умовою їх ефективності. Проектні та метафоричні техніки вносять “пожвавлення” в процес, роблять його більш глибоким і проникаючим. Однак, чи завжди ми розуміємо логіку цього процесу? Чи завжди ми можемо чітко зафіксувати результати?

Автор технології «ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ» – Кунцевська Анастасія – кандидат психологічних наук, член правління Спілки психологів і психотерапевтів України, методолог, ігротехнолог, практикуючий психолог – діяльнісний підхід.

За актуальною інформацією дати проведення тренінг-семінару звертайтесь за телефоном: (044) 585 46 78.